Gizlilik Politikası

Sipariş edeceğiniz ürünler, faturada Medikal Malzeme, kredi kartı ekstrenizde “Medikal Malzeme.” olarak görünecektir.

fantezidolabim.com sitesi, vermiş olduğunuz bilgilerin gizliliğini korumak amacıyla aşağıda belirtilen temel kuralları benimsemektedir.

Web sitemize girilen bilgilerin güvenliği açısından şirketimiz, sistem ve internet altyapısı en güvenilir seviyede tutularak gerekli önlemleri almıştır. Müşterilerimizin Web sitemize bilgi güncelleme amaçlı girilen bilgiler ve satın alınan ürünler ile ilgili diğer işlemler diğer internet kullanıcıları tarafından görüntülenemez. Müşterilerimizin bizimle paylaştığı bilgilere izinsiz ulaşım,Parantez Sağlık Ürünleri personeli dahil olmak üzere kısıtlanmıştır.

Parantez Sağlık Ürünleri sözkonusu bilgileri müşterilerin onayı dışında ya da yasal bir yükümlülük altında bulunmadığı sürece herhangi bir üçüncü şahıs, kurum ve kuruluş ile paylaşmayacaktır.

Parantez Sağlık Ürünleri bu bilgileri sadece gerekli yetkiler ve yasal düzenlemeler çerçevesinde açıklayabilecektir.Parantez Sağlık Ürünleri nin tabi olduğu düzenleyici kurumlar ve/veya yasama, yürütme organ ve mercileri müşteri bilgilerinin açıklanmasını istediğinde, Parantez Sağlık Ürünleri bu bilgileri yalnızca gerekli yetkiler çerçevesinde açıklayacaktır.


Web sitemiz, diğer web sitelerine link vermektedir. Gizlilik politikamızda yer alan taahhütlerimiz sadece web sitemiz içerisinde geçerlidir ve diğer web sitelerini kapsamamaktadır. Web sitemizden link ile gidilecek diğer web sitelerindeki kullanım ile ilgili o sitelere ait gizlilik güvencesi ve kullanım şartları geçerlidir.

Web sitemizden reklam, banner, içerik maksatlı veya başka bir maksat ile geçilen diğer web sitelerinin bilgi kullanımı, etik ilkeleri, gizlilik prensipleri, nitelik ve servis kalitesi ile bu sitelerde oluşabilecek herhangi bir maddi / manevi zarar ve kayıplardan Parantez Sağlık Ürünleri sorumlu değildir.


Parantez Sağlık Ürünleri destek hizmetler almak amacıyla farklı kuruluşlarla çalışılması durumunda, bu firmaların şirketin gizlilik standartlarına ve şartlarına uymalarını sağlayacaktır.

Web sitemizde yer alan bilgi, materyal ve bunların düzenlenmesi konusundaki telif hakları, Parantez Sağlık Ürünleri ne aittir.

Web sitemizin içerdiği üçüncü şahıslara ait materyaller dışında kalan bilgi ve materyallere dair tüm telif hakları, tescilli marka, patent, entelektüel ve diğer mülkiyet hakları şirketimizde saklıdır.